KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14775066
nr 1477 5066
Jan Ed
(f. 1941), Sverige
Akvareller, 3 st, Akvarell, bildmått: 18x12. Signerade, yttermått inklusive ram: 44. 30 cm
Jan Ed, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:29:03
4/7 19:24:03